דמותו של הנעדר , פרולוג\קינה

איילת בן נר

מחיר: 60

לרכישה

דמותו של הנעדר היא מסה בתמונות הכתובה כמוקומנט (דוקומנט פיקטיבי). המספר, אדולף אייכמן, מתגורר בישראל בשנת 1987, באחד מישובי הצפון. הטקסט בנוי פיסות זיכרון: בעיקר כאלה הלקוחות מתולדות האמנות אך גם מההיסטוריה של הספרות והקולנוע. אלו מוצגות כזהויות אפשריות לזהות אשר ההיסטוריה תבעה.
אך המספרת האמיתית, כפי שניתן לראות כבר בתחילת הטקסט, היא אישה: בעצמה הנעדר המרכזי של ההיסטוריה. מערכת היחסים בין שני המספרים היא מינית: שני שורדים הנאחזים זה במילותיה של זו וזו בדימוייו של זה, נכשלים לשקף האחד את השניה, נטולי היסטוריה משל עצמם.

איילת בן נר למדה  אמנות באקדמיה לעיצוב ואמנות בצלאל לתואר BA ומסיימת כעת לימודי מאסטר במסלול מחקרי בתכנית ללימודי תרבות עם התמחות בלימודי מגדר באוניברסיטה העברית.

פרסמה עבודות טקסט, דימויים ועוד בשיתוף ואירוח של מוסדות וגופים שונים ביניהם מגזין מיס יוז, אגודת המאיירים הישראלית, נבחרת הציור של דוד וקשטיין, תערוכת הבוגרים של בצלאל, ספריה בלילה, אסופה חנות לעיצוב ישראלי, יריד ספרי אמן של ארטפורט, ספריית מוזיאון תל אביב לאמנות, קולנוע דרום, הפרוטוקולים של בצלאל, מרכז לייפר ללימודי נשים ומגדר.

תחומי העניין והעיסוק של בן נר בשנים האחרונות הם ציור וכתיבה, מחקר תרבות של מיניות ומחקר אוטוביורגפיה, כתיבה ולימוד של אסטרולוגיה.